Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?

+2
Psiko-Trex
Darkstar
6 posters

En sevdiğiniz RocK sanatçısı kim??
KoRn
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left0%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 0% [ 0 ]
Metallica
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left0%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 0% [ 0 ]
Cem Özkan
 0% [ 0 ]
Man'o'War
 0% [ 0 ]
Teoman
 0% [ 0 ]
Şebnem Ferah
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left14%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 14% [ 1 ]
Evanescence (Barış için LoL)
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left43%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 43% [ 3 ]
Pentagram
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left14%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 14% [ 1 ]
Three Days Grace
En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_left29%En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Bar_right
 29% [ 2 ]
Green Day
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 7

YazarMesaj
Darkstar
LvL 2
LvL 2
Darkstar

En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? Empty
MesajKonu: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 1:10 am

İsteyen başka sanatçılarda ekleyebilir aslında aklımda daha var ama en fazla 10 seçenek olduğu için bu kadar koyabildim
Psiko-Trex
Süper Admin
Süper Admin
Psiko-Trex

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 2:42 am

Aslında Drowning Pool Ama ankette olmadığı için Korn Veya Metallica Derdim Ama Madem Evan...var barısa Tam Destek Smile

En son tarafından Ptsi Şub. 04, 2008 5:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://gamingtr.yetkin-forum.com
Brute
LvL 2
LvL 2
Brute

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 4:13 am

benim için default , athlete , deep purple , hard-fi , good charlotte , pearl jam , seether aslında daha warda uzatmayayım konuyu:)anket içinse oyum three days grace Smile
Darkstar
LvL 2
LvL 2
Darkstar

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 3:27 pm

benim oyum da Three Days Grace'e zaten admların her bi şarkısı çok güzel bea:P sepultura koyucaktım da metal e fazla kaçıo diye koymadım:D dediğiniz şarkıcıların müziklerine de bi bakıcam bazılarını ilk defa duyuyorum Rolling Eyes
DiNo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DiNo

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 10:05 pm

Amy 4ever hehehe Very Happy
Bu arada Cem Özkan Kim? lol!
Hektor
LvL 1
LvL 1
Hektor

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPtsi Şub. 04, 2008 11:36 pm

bu arada gerçekten cem özkan kim yaaa?? ben şebnem ferah dedim ona oy verin
Darkstar
LvL 2
LvL 2
Darkstar

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptySalı Şub. 05, 2008 3:31 pm

Cem Özkan'ı tanımayan olduğuna inanamyorum Shocked çok başarılı bi Türk rock sanatçısı. çok kaliteli şeyler yapıyo. biraz da Türkçe dinleyelim yani kültürden kopmayalm. özellikle "Dön Bana" isimli şarkısı çok tutuldu şiddetle tavsiye ederim Arrow
PROc4
LvL 1
LvL 1
PROc4

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 7:03 am

öle olsun king erdal barış için evanescence'si koydun benim için KİNG RAMMSTEİN'i koymadın Sad

What a Face What a Face
Brute
LvL 2
LvL 2
Brute

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 9:15 pm

cem özkan günümüzün en sade ve sadece müzikle uğraşan sanatçılarından biridir kendisi rebel moves'un bas gitaristidir.2005 yılında ilk albümü çıkmıştır rebel movesun daha sonra cem özkan kendi albümünü yaptı ve oda eylül 2006 da çıkmıştır siz tavsiye ederim özellikle rebel movesu dinlemenızı...
DiNo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DiNo

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?   En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim? EmptyPaz Şub. 10, 2008 5:30 pm

Annadım Cool

En Sevdiğiniz RocK Sanatcısı kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» rock band 2 inceleme